Powrót

Debata „Pandemia COVID-19. Wczoraj, dziś i jutr …

Czy wciąż jeszcze obawiacie się o swoje zdrowie w związku z pandemią Covid-19 🦠⁉ A może wprost przeciwnie – uważacie, że najgorsze jest już za nami ⁉

O tym jak jest naprawdę dyskutowaliśmy podczas seminarium naukowego, które nasze stowarzyszenie zorganizowało wspólnie z Instytutem Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. prof. Krzysztof Simon (który od początku 2020 roku zmaga się z pandemią Covid-19 na pierwszej linii frontu), prof. Marek Wróblewski (przedstawiciel Polski przy Światowej Organizacji Handlu (WTO)) oraz przedstawiciele samorządu i służb mundurowych, a także biznesu i organizacji pozarządowych czy naukowcy z różnych dziedzin.

Nasze spotkanie jest bowiem częścią projektu „Quo Vadis, Munde?” 🌍 w którym wspólnie z badaczami oraz praktykami z całego świata zastanawiamy się nad kondycją współczesnego świata 🌍

Godziny fascynujących rozmów panelowych i kuluarowych 🤝 oraz liczna publiczność są najlepszym świadectwem sukcesu 💪 naszej debaty „Pandemia COVID-19. Wczoraj, dziś i jutro”.

W organizacji wydarzenia wsparła nas firma PPG oraz Polsko-Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa – przedstawicielom obu podmiotów serdecznie dziękujemy oraz gratulujemy świetnych wystąpień panelowych.

Last but not least zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z naszego wydarzenia ‼

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments