Powrót

Ostatnie warsztaty tego lata!

W najbliższy weekend, tj. 21 i 22 września zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ostatnim (niestety) już cyklu plenerowych letnich warsztatów w ramach projektu „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca”. W tą sobotę i niedzielę obok wrocławskiego Wzgórza Partyzantów będziemy z Państwem rozmawiać po raz ostatni o polityce, demokracji, mediach i o tym jak mówić o tym wszystkim bez zbędnych emocji.

Zaczynamy w sobotę o godzinie 11.00 warsztatami zatytułowanymi „Jak dyskutować aby nie antagonizować”, które prowadzić będzie nasz prezes dr hab. prof. nadzw. UWr Tomasz R. Dębowski.

Pierwszy dzień warsztatów to również dyskusja na temat mediów i manipulacji w ramach warsztatów „Media – ufaj, ale sprawdzaj”, którą poprowadzi wiceprezes Marcin Adamczyk – o godzinie 13.00.

W niedziele ponownie widzimy się z Państwem o godzinie 11.00 na zajęciach prowadzonych przez naszego eksperta dra hab. Przemysława Mikiewicza, podczas których wspólnie zastanowimy się „Jak podejmować racjonalne decyzje polityczne?”.

Nasze warsztaty zakończymy zajęciami pt. „Dlaczego mój głos ma znaczenie”. Spotkanie poprowadzi wiceprezes stowarzyszenia Projekt Akademia Michał Siekierka.

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie Państwo w zakładce poświęconym projektowi „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca” (https://www.projektakademia.org/nasze-projekty/racjonalnoscwpolityce/) oraz na profilu naszego stowarzyszenia na Facebooku: https://www.facebook.com/stowarzyszenieprojektakademia/.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments