Powrót

Zaczynamy warsztaty w plenerze!

27-28 lipca zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w pierwszym cyklu plenerowych warsztatów w ramach projektu „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca”. Już w tą sobotę i niedzielę w Parku Południowym będziemy z Państwem rozmawiać o polityce, demokracji, mediach i o tym jak mówić o tym wszystkim bez zbędnych emocji.

Zaczynamy w sobotę o godzinie 11.00 w ramach warsztatów zatytułowanych „Jak dyskutować aby nie antagonizować”, które prowadzić będzie nasz prezes dr hab. prof. nadzw. UWr Tomasz R. Dębowski.

O godzinie 13.00 zajęcia pn. „Media – ufaj, ale sprawdzaj” poprowadzi Marcin Adamczyk.

W niedziele ponownie widzimy się z Państwem o godzinie 11.00 na zajęciach prowadzonych przez naszego eksperta dra hab. Przemysława Mikiewicza, podczas których wspólnie zastanowimy się „Jak podejmować racjonalne decyzje polityczne?”.

Nasz pierwszy cykl plenerowych warsztatów zakończymy dyskusją na temat „Dlaczego mój głos ma znaczenie”. Spotkanie poprowadzi Michał Siekierka.

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie Państwo w zakładce poświęconym projektowi „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca” (https://www.projektakademia.org/nasze-projekty/racjonalnoscwpolityce/) oraz na profilu naszego stowarzyszenia na Facebooku: https://www.facebook.com/stowarzyszenieprojektakademia/.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments