Powrót

Wracamy po przerwie!

W najbliższy weekend, tj. 31 sierpnia i 1 września zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w czwartym już cyklu plenerowych warsztatów w ramach projektu „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca”. W tą sobotę i niedzielę obok wrocławskiej Pergoli przy Hali Stulecia będziemy z Państwem rozmawiać o polityce, demokracji, mediach i o tym jak mówić o tym wszystkim bez zbędnych emocji.

Zaczynamy w sobotę o godzinie 11.00 warsztatami zatytułowanymi „Jak dyskutować aby nie antagonizować”, które prowadzić będzie nasz prezes dr hab. prof. nadzw. UWr Tomasz R. Dębowski.

O godzinie 13.00 zajęcia pt. „Dlaczego mój głos ma znaczenie”. Spotkanie poprowadzi Michał Siekierka.

W niedziele ponownie widzimy się z Państwem o godzinie 11.00 na zajęciach prowadzonych przez naszego eksperta dra hab. Przemysława Mikiewicza, podczas których wspólnie zastanowimy się „Jak podejmować racjonalne decyzje polityczne?”.

Nasze warsztaty zakończymy dyskusją na temat mediów i manipulacji w ramach warsztatów „Media – ufaj, ale sprawdzaj”, którą poprowadzi Marcin Adamczyk.

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie Państwo w zakładce poświęconym projektowi „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca” (https://www.projektakademia.org/nasze-projekty/racjonalnoscwpolityce/) oraz na profilu naszego stowarzyszenia na Facebooku: https://www.facebook.com/stowarzyszenieprojektakademia/.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments