Powrót

Znów zapraszamy na warsztaty :)

W najbliższy piątek i sobotę zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w przedostatnim już cyklu warsztatów w ramach projektu „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca”. 13 i 14 września w pubie Salonik przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu będziemy z Państwem rozmawiać o polityce, demokracji, mediach i o tym jak mówić o tym wszystkim bez zbędnych emocji.

Zaczynamy w piątek o godzinie 18.00 warsztatami zatytułowanymi „Jak dyskutować aby nie antagonizować”, które prowadzić będzie nasz prezes dr hab. prof. nadzw. UWr Tomasz R. Dębowski.

Piątek zakończymy dyskusją na temat mediów i manipulacji w ramach warsztatów „Media – ufaj, ale sprawdzaj”, które poprowadzi Marcin Adamczyk.

W niedziele ponownie widzimy się z Państwem o godzinie 18.00 na zajęciach prowadzonych przez naszego eksperta dra hab. Przemysława Mikiewicza, podczas których wspólnie zastanowimy się „Jak podejmować racjonalne decyzje polityczne?”.

O godzinie 19.30 spotkanie zatytułowane wymownie „Dlaczego mój głos ma znaczenie” poprowadzi Michał Siekierka.

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziecie Państwo w zakładce poświęconym projektowi „Świadomy obywatel – racjonalny wyborca” (https://www.projektakademia.org/nasze-projekty/racjonalnoscwpolityce/) oraz na profilu naszego stowarzyszenia na Facebooku: https://www.facebook.com/stowarzyszenieprojektakademia/.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments